Forum Discuţii juridice Achiziţii publice acelasi tert
Discuție deschisă în Achiziţii publice

acelasi tert

Buna ziua
Particip la o licitatie si as dori sa vin cu acelasi tert sustinator atat pentru experienta similara, cat si pt o parte din personalul de specialitate.
Pot face acest lucru? Contravine dispozitiilor legale?
multumesc
Presupun ca licitatia este demarata si se deruleaza dupa OUG 34.

Puteti sa veniti fara probleme cu acelasi tert pentru toate criteriile pentru care se poate acorda sustinere, inclusiv cele doua mentionate.