Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Legea salarizarii aplicabila in 2016
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Legea salarizarii aplicabila in 2016

Buna ziua,

Care este legea salarizarii aplicabila in prezent? Imi puteti spune cum stabilesc salariul pentru un Inspector superior tr. 3 de salarizare?

Multumesc anticipat!
Legea-cadru nr. 284/2010, cu modificările şi completările ulterioare

OUG 57/2015 privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice în anul 2016, prorogarea unor termene, precum şi unele măsuri fiscal-bugetare