avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1215 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat specializat dreptul familiei
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat specializat dreptul familiei

Buna ziua, imi puteti recomanda din experienta dvs un avocat specializat in dreptul familiei cu rezultate in castigarea exercitarii autoritatii parintesti exclusive ? Ca la instanta de fond s-a oferit custodia comuna, dar s-au neglijat multe aspecte depuse.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:36, 12 Iunie 2016
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am nevoie de un avocat riccardojunior riccardojunior Am nevoie de un avocat specializat in fraude in Bucuresti ???? (vezi toată discuția)
Dreptul muncii gabriela_d2001 gabriela_d2001 Cum gasesc un avocat specializat in dreptul muncii? (vezi toată discuția)
Mostenire cadrilater danaioana2016 danaioana2016 Cunoaste cineva un avocat cu experienta in mosteniri zona Cadrilater? (vezi toată discuția)