Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat specializat dreptul familiei
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat specializat dreptul familiei

Buna ziua, imi puteti recomanda din experienta dvs un avocat specializat in dreptul familiei cu rezultate in castigarea exercitarii autoritatii parintesti exclusive ? Ca la instanta de fond s-a oferit custodia comuna, dar s-au neglijat multe aspecte depuse.
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...