Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... referitor rebu
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

referitor rebu

buna ziua. sunt presedinta unei asoc de propr din bucuresti. as dori sa stiu daca REBU are obligatia de a-mi asigura fara costuri, un container destinat transportarii deseurilor rezultate din igienizarea subsolului.
multumesc
Cititi contractul pe care l-ati facut cu REBU si veti descoperi acolo daca aveti sau nu dreptul la un container mare pentru curatenie.

La asociatia mea este prevazut in contract aceasta facilitate.