Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce serie are un CIF pentru un ONG, eliberat in 1995?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce serie are un CIF pentru un ONG, eliberat in 1995?

Trebuie sa declar pierdut la Monitorul Oficial un CIF al unui ONG, dar in cerere trebuie sa scriu seria si numarul CIF-ului pierdut.

Am o copie de a lui, insa nu scrie nici un numar sau serie pe el. Este pe o jumatate de pagina si scrie doar numele ONG-ului, adresa si data eliberarii.
Avand in vedere ca aceste CIF s-au schimbat ca formular, mergeti la unitatea ANAF si cereti altul.
Am fost si m-au trimis la Monitorul Oficial pentru a il declara pierdut si apoi cu articolul imi va da unul nou