avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce serie are un CIF pentru un ONG, eliberat in 1995?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce serie are un CIF pentru un ONG, eliberat in 1995?

Trebuie sa declar pierdut la Monitorul Oficial un CIF al unui ONG, dar in cerere trebuie sa scriu seria si numarul CIF-ului pierdut.

Am o copie de a lui, insa nu scrie nici un numar sau serie pe el. Este pe o jumatate de pagina si scrie doar numele ONG-ului, adresa si data eliberarii.
Cel mai recent răspuns: adrian_pacurariu , utilizator 15:29, 17 Iunie 2016
Avand in vedere ca aceste CIF s-au schimbat ca formular, mergeti la unitatea ANAF si cereti altul.
Am fost si m-au trimis la Monitorul Oficial pentru a il declara pierdut si apoi cu articolul imi va da unul nou

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum declar pierdut un certificat de inregistrare fiscala din 1995? adrian_pacurariu adrian_pacurariu Buna ziua, As dorii sa intreb cum se poate declara pierdut un Certificat de Inregistrare Fiscala din 1995 al unui ONG. ONG-ul si-a schimbat recent adresa, si ... (vezi toată discuția)
Monitorul oficial - cum se expediaza anunturile? georgeban georgeban -cine stie unde trebuie sa mergem ptr a trimite actele la monitorul oficial? va rog? (vezi toată discuția)
Dec.112 on-line. ndan57 ndan57 Buna ziua, dupa transmiterea on-line a dec.112 a. primit urmatorul mesaj din partea server-ului?Index: 3316235 Numar inregistrare: Starea: Fisierul depus ... (vezi toată discuția)