Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Obtinere informatii cu privire la sponsorizarile unui ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Obtinere informatii cu privire la sponsorizarile unui ONG

Buna ziua,

As dori sa stiu cum pot afla ce venituri incaseaza un ONG din sponsorizari si donatii. ONG-ul este sponsorizat din America.

Va multumesc.
Pe saitul Ministerului de Finante se publica bilantul contabil.

[ link extern ]
Iar daca sunteti membru al respectivului ong, aveti dreptul sa vi se puna la dispozitie aceste informatii in urma unei solicitari scrise catre conducere.