avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 121 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Program de recoltare probe pentru autocontrol
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Program de recoltare probe pentru autocontrol

As dori un exemplu de Program - Planificare de recoltare probe pentru autocontrol
acest document il solicita Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimnetelor

Alte discuții în legătură

Norme sanitare CristinaAna CristinaAna Buna seara, Solicit ajutorul unuia dintre consultantii juridice pentru a afla care este legea care reglementeaza normele igienico-sanitare ce trebuie ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa ADRIELAI ADRIELAI Buna ziua.Tocmai am absolvit cursurile de frizerie- coafura si as dori sa-mi infiintez un pfa acsa la mine.Mentionez ca locuiec la tara,ar fi singurul centru ... (vezi toată discuția)
Inregistrare dsv bar bianca12 bianca12 Buna dimineata. va rog sa ma lamuriti daca pt un bar am nevoie de documentul de înregistrare sanitară veterinară şi pentru siguranţa alimentelor emis de ... (vezi toată discuția)