Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ce mi se poate intampla?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ce mi se poate intampla?

buna ziua . am trimis un SMS cumnatului cu care tocmai am terminat o dezbatere succesorala . Am ales calea sms-ului pt ca nu doreste sa-mi raspunda la tel pt a elucida o problema. SMS-ul nu contine injurii , amenintari ci o discutie decenta. Cumnatul ma ameninta ca ma da in judecata pt ca i-am trimis sms-ul ca sa fiu amendata . Este posibil asa ceva ?multumesc
Nu este posibil asa ceva, adica sa fiti amendata, daca faptele sunt asa cum le-ati descris aici.