Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... taxa auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

taxa auto

Mi-am inmatriculat autoturismul anul acesta in ianuarie si am auzit zilele trecute la tv ca s-ar fi dat o ordonanta de urgenta prin care s-ar restitui taxa auto si celor care si-au inmatriculat autovehiculele dupa 15 martie 2013. Exista asemenea ou?
Persoanele care au achitat după 15 Martie 2013 timbrul de mediu pentru autovehicule, conform OUG nr. 9/2013, nu pot recupera taxa auto achitată către ANAF