avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Adeverinte de venit pe care le pot solicita la ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Adeverinte de venit pe care le pot solicita la ANAF

Exista un numar limitat de adeverinte de venit pe care le pot solicita la ANAF pentru un an fiscal? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Contract de munca ly1991 ly1991 Este posibil ca un contract de munca sa nu fie inregistrat la registrul de evidenta a salariatilor? Este posibil sa verific daca au fost platite toate darile ... (vezi toată discuția)
Doresc sa ma inregistrez fiscal la anaf anul acesta si vreau sa stiu cand as putea solicita o adeverinta de venit Em_M Em_M Va rog respectuos sa imi raspundeti la o intrebare. Doresc sa ma inregistrez fiscal la ANAF anul acesta cu o profesie liberala si vreau sa stiu care este data ... (vezi toată discuția)
Adeverinta [ calcul ] punctaj pensie = buna ziua , v-as ramine ... nelu 2009tm nelu 2009tm ADEVERINTA [ CALCUL ] PUNCTAJ PENSIE = Buna ziua , v-as ramine indatorat daca m-ati lamuri in urmatoarea problema : sunt pensionat de un an la limita ... (vezi toată discuția)