Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensii militare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensii militare

as vrea sa stiu daca la trecerea in rezerva voi beneficia de plati compensatorii conform anexei VII DIN LEGEA 284/2010
din 2011 nu s-a mai dat nimic nu se stie cand se va da conf L 284/2010 .