Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... avocat recomandat drept penal din Baroul Bistrita
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

avocat recomandat drept penal din Baroul Bistrita

Buna ziua, imi puteti recomanda un avocat specializat pe drept penal din Baroul Bistrita? Multumesc.
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...
Multumesc. Imi cer scuze pentru ca am procedat gresit.
Nu este nicio problema .. intrati pe cele doua link-urui si cautati acolo.