Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut urgent un avocat in Croatia
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut urgent un avocat in Croatia

Caut urgent un avocat in croatia cu care sa pot vorbi limba romana
Buna seara,
Cautati la un baro din Croatia.
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...
Vreau on avocat să vorbească limba română an cruatia

Anka Cosmin a scris:

Caut urgent un avocat in croatia cu care sa pot vorbi limba romana