Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Diriginte santier angajare
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Diriginte santier angajare

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu privire la angajarea dirigintelui de santier.In concret care este procedura legala de angajare a unui diriginte de santier in cazul unei primarii?Multumesc
Procedura de achiziție directă pentru servicii de asistență tehnică.
Consultați:
[ link extern ]
multumesc pentru raspuns, dar daca se merge pe un contract incheiat de cativa ani si nu se deruleaza procedura pe seap este legal?