Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... drept penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

drept penal

reabilitare de drept. am fost condamnat la data de 11.04.2012 la 2 ani inchisoare pentru abuz in serviciu. la data de 30.07.2013 am fost eliberat conditionat. va rog a-mi spune la ce data voi fi reabilitat de drept, la data de 331.07.2016 sau 12.04.2017. va multumesc anticipat.
androneoana, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~