Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Limbaj licentios folosit in cadrul comentariilor la ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Limbaj licentios folosit in cadrul comentariilor la subiectele de pe pagina de facebook avocatnet

Buna seara,
Va rog sa luati atitudine cu privire la limbajul folosit de unele persoane in comentariile de pe pagina dvs.de pe facebook.
Ma refer la comentariile subiectului [ link extern ]
Mentionez ca dupa mesajul meu (delia constantin) doamna cu userul Alecsandra Printz mi-a trimis mesaj privat calomnios dupa care m-a blocat.
Va multumesc anticipat
Sesizati oficial administratorii