avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Limbaj licentios folosit in cadrul comentariilor la ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Limbaj licentios folosit in cadrul comentariilor la subiectele de pe pagina de facebook avocatnet

Buna seara,
Va rog sa luati atitudine cu privire la limbajul folosit de unele persoane in comentariile de pe pagina dvs.de pe facebook.
Ma refer la comentariile subiectului [ link extern ]
Mentionez ca dupa mesajul meu (delia constantin) doamna cu userul Alecsandra Printz mi-a trimis mesaj privat calomnios dupa care m-a blocat.
Va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:20, 8 August 2016
Sesizati oficial administratorii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Petitie custodie comuna virgo19 virgo19 Buna seara! As dori sa intreb moderatorii forumului daca imi permit sa postez o petitie pentru eliminarea custodiei comune obligatorii? Practic, legea sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! ma numesc pisleag george am 35 ani si sunt din braila. ... George1000 George1000 Buna Ziua! Ma numesc Pisleag George am 35 ani si sunt din Braila. Am o problema. In urma unei postari Pro vaccin am fost raportat in mod abuziv de catre troli ... (vezi toată discuția)
Comentarii sterse pe facebook-ul primariei Ioan_Chris Ioan_Chris Buna ziua. Primaria unui oras, și care are cont pe facebook îmi poate sterge comentariile negative și ma poate bloca? Am adus unele critici asupra ... (vezi toată discuția)