Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... fals in acte
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

fals in acte

Am inceput cursuri pentru Scoala de Soferi in urma cu un an. Dupa scurt timp,o problema medicala m-a facut sa renunt. Nu am facut ore de legislatie,doar 2 ore de practica,despre care am aflat ulterior ca erau ilegale. Instructorul mi-a cerut 300 de lei,banii i-am achitat insa dansul, nu i-a achitat catre Scoala , iar acum nu ma pot inscrie la o alta Scoala , deoarece nu am fost retrasa de la respectiva institutie. Ce pot face in acest caz ?:(
cum se numeste scoala de soferi in cauza???