Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent manager
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent manager

Bună ziua,
Aş vrea să ştiu dacă funcţia de asistent manager presupune studii superioare ??
În anul 2008 am fost încadrată ca asistent manager şi acum la totalizarea vechimii cu studii superioare nu ştiu dacă să ia în calcul şi perioada lucrată ca asistent manager.
Mulţumesc.:justcuz:
Nu,cf COR nivelul de instruire pt aceasta functie este 3,studii medii sau postliceale.
Mulţumesc
Atunci în 2008 era (sau cel puţin aşa mi s-a spus) cu studii superioare.:D
In anul 2008 situatia era aceeasi,asistent manager,cod COR 343103 cerinta de instruire studii medii ,postliceale!