avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent manager
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent manager

Bună ziua,
Aş vrea să ştiu dacă funcţia de asistent manager presupune studii superioare ??
În anul 2008 am fost încadrată ca asistent manager şi acum la totalizarea vechimii cu studii superioare nu ştiu dacă să ia în calcul şi perioada lucrată ca asistent manager.
Mulţumesc.:justcuz:
Cel mai recent răspuns: ContSters400311 , utilizator 21:30, 19 August 2016
Nu,cf COR nivelul de instruire pt aceasta functie este 3,studii medii sau postliceale.
Mulţumesc
Atunci în 2008 era (sau cel puţin aşa mi s-a spus) cu studii superioare.:D
In anul 2008 situatia era aceeasi,asistent manager,cod COR 343103 cerinta de instruire studii medii ,postliceale!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare persoana in functia de secretar in asociatie cu studii ... Laura_Lau Laura_Lau Ce cod COR pot folosi pentru a incadra o persoana in functia de secretar cu studii superioare intr-o asociatie intercomunitara? Multumesc (vezi toată discuția)
Fisa post ilinca_hanganu ilinca_hanganu Imi puteti spune care este diferenta intre asistent manager si secretara si, eventual, daca exista o fisa a postului standard pt asistent manager sau ... (vezi toată discuția)
Salarizare salariati cu studii postliceale cristinachebac cristinachebac Caror categorii de salariati li se maresc sal .la 2350 lei....cei cu studii postliceale beneficiaza ? (vezi toată discuția)