Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Student angajat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Student angajat

Buna. Recent am absolvit un master iar curand ma voi inscrie la un altul, forma: zi-taxă. Aş dori să aflu dacă acest lucru poate aduce vreun beneficiu dacă doresc să mă angajez pe perioadă nedeterminată? Pot primi vreo primă sau facilitate? Menţionez ca nu primesc indemnizaţie de şomaj, sunt doar un absolvent în căutarea unui loc de muncă şi viitor student.
Mulţumesc anticipat :)
Singurul "beneficiu" va fi salariul care il veti primi pentru munca depusa.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Multumesc.