Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Acordarea de ajutoare financiare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Acordarea de ajutoare financiare

Consiliul Local a publicat printr-o Hotarare o lista cu bunuri care exclud de la acordarea ajutorului financiar pentru executarea lucrarilor de reabilitare termica.La bunuri imobile aflate in proprietate se spune in felul urmator:Mai mult de o cladire sau alte spatii locative in afara locuintei de domiciliu si a anexelor gospodaresti.Beneficez de ajutor,daca mai am in proprietate inca un apartament?Formularea din hotarare mi se pare cam ambigua.Va multumesc!
In situatia expusa,va incadrati pentru a beneficia de sprijin financiar acordat de primaria locala
In situatia expusa,NU va incadrati pentru a beneficia de sprijin financiar acordat de primaria locala.
Observati ca am plagiat, preluand texul postat mai sus si introducand doar un cuvant in plus: NU!