Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... scurt si concis
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

scurt si concis

;)Ar fi grozav daca cineva care are subiectele lucrate scurt concis si schematic sa le puna pe sait.Si-ar atrage simpatia tuturor si ar putea candida cu succes la un post in noua conducere ce va fi aleasa. Mult succes
Scurti si concis....pai ne-ar lua cateva zile numai sa le scrie pe site.:D Asta e cea mai buna propunere posibila...dar chiar n-am vreme sa stau sa scriu subiectele concis #-oMai am de terminat procedurile si chiar sunt in cirza de timp :((