Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare sediu social in alt sector
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare sediu social in alt sector

Spuneti-mi, va rog, daca la schimbarea sediului social in alt sector, formalitatile si, respectiv, taxele la registrul comertului sunt ca in cazul schimbarii sediului social in acelasi judet sau ca in cazul schimbarii sediului social in alt judet. Multumesc anticipat
Buna ziua,
DA!
Taxele sunt in functie de numarul de caractere al actului aditional si de taxele de emitere al altui certificat constatator nu de locul schimbarii.
Ca în cazul schimbării sediului social în același județ.