Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Autorizatie construire
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Autorizatie construire

Buna seara,
Care este diferenta dintr autorizatia de construire si autorizatia de construire(intrare in legalitate)?

Daca va referiti la cazul particular de intrare in legalitate pentru constructie deja edificata,este necesar sa parcurgeti procedura de realizare proiect tehnic,solicitare autorizatie constructie
+certificat de urbanism,receptie finala lucrare
Multumesc de raspuns,asta am si facut,va rog sa va uitati la problema mea relatata pe forum si v-as ruga,daca doriti sa-mi raspundeti daca sunt buna de plata.
bruchiu, utilizator