Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... majorare pensie alimentara minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

majorare pensie alimentara minor

Buna ziua as dori si eu o informatie,in cazul in care doresc sa cer o majorare a pensiei alimentare,fostului sot si tata al copilului,ce trebuie sa fac?va multumesc anticipat
=D>=D>=D> Va multumesc mult mult de tot