Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Depunere cerere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Depunere cerere

Unde se depune o cerere, de exemplu una de indreptare in materie civila, in cadrul unui tribunal? La registratura sau unde anume, mai exact?
Puteti sa trimiteti cererea respectiva prin fax sau pe mail sau o puteti depune personal la registratura instantei.
Buna seara,
Se depune la registratura instantei care a facut eroarea.