Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Banca

Daca sunt in proces cu banca ,aceasta ma mai poate executa ?Va multumesc !
Da, sigur că da. Doar dacă este suspendată executare nu poate să ceară executarea silită sau să stăruie în executare.