Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit imobiliar
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit imobiliar

buna ziua.in cazul in care iau un credit de la banca,ma ajuta la ceva sa inregistrez audio sau chiar video,discutia cu operatorul care imi confirma ca rata va fi fixa si egala pe toata perioada,si spune suma totala pe care trebuie s-o returnez,inclusiv comisioane.contractul am inteles ca are vreo 18 pagini si contine termini juridici pe care nu-I pot intelege,iar dupa ce-l semnez,pot apare surprizele!!!in situatia respectiva ma ajuta inregistrarile in instant?va multumesc!
Nu, nu va ajuta.