Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul muncii cu modificarile ulterioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul muncii cu modificarile ulterioare

Buna, as dori sa aflu unde gasesc pe internet codul muncii cu modificarile ulterioare, dar care sa sa cuprinda ultimele reglementari modificate introduse direct in lege.
Va multumesc.
Daca imi dati o adresa de mail vi-l trimit eu in format word.E actualizat la zi.
[ link extern ]
Cred ca are toate actualizarile!
:D
V-am postat noul cod al muncii pe site la sectiunea documente utile
roscac@yahoo.com
va multumesc mult!