avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul muncii cu modificarile ulterioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul muncii cu modificarile ulterioare

Buna, as dori sa aflu unde gasesc pe internet codul muncii cu modificarile ulterioare, dar care sa sa cuprinda ultimele reglementari modificate introduse direct in lege.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: corinuta , utilizator 14:49, 27 August 2009
Daca imi dati o adresa de mail vi-l trimit eu in format word.E actualizat la zi.
[ link extern ]
Cred ca are toate actualizarile!
:D
V-am postat noul cod al muncii pe site la sectiunea documente utile
roscac@yahoo.com
va multumesc mult!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Codul comercial cu modificarile ulterioare corinuta corinuta Buna, as dori sa aflu unde gasesc pe internet codul comercial roman cu modificarile ulterioare, dar care sa sa cuprinda ultimele reglementari modificate ... (vezi toată discuția)
Codul muncii 2011 inimadistrusa inimadistrusa Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste ... (vezi toată discuția)
Regulament ordine interioara adax adax Buna ziua, Va rog daca ma puteti ajuta cu un model Regulament Intern. Va multumesc (vezi toată discuția)