avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 965 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Certificat concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Certificat concediu medical

Buna ziua,
Am si eu o mica nelamurire, am o angajata care a intrat in prenatal, azi mi-a adus certificatul medical pt " sarcina si lauzie", intrebarea este urmatoarea:
-cand se inregistreaza certificatul medical in soft(SAGA), se trece si CNP-ul copilului?

Alte discuții în legătură

Concediu maternal cristytina cristytina Buna ziua! am si eu o intrebare. Am nascut in 24 mai 2010 si cei de unde lucrez m-au pontat pe toata luna mai si mi-au spus ca imi inregistreaza concediul ... (vezi toată discuția)
Concediu prenatal si lauzie raluca1823 raluca1823 Buna, sunt un pic nelamurita intr-o chestiune. Pe data de 20 oct mi se termina concediul prenatal de 84 de zile. Doctorita mea s-a inselat in privinta ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru concediul prenatal suciu_diana suciu_diana Buna ziua, ce acte trebuie intocmite de angajator pentru o angajata care solicita concediu prenatal? De la angajata, in afara de informarea prin acre ... (vezi toată discuția)