Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand pot iesi la pensie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand pot iesi la pensie?

Buna ziua, nascut in noiembrie 1960,barbat, am lucrat in grupa 1 si conditii speciale 15 ani si 2 luni, iar in grupa a 2-a si conditii deosebite 4 ani si 8 luni. Am stagiul de cotizare peste 35 de ani.
Limita de varsta la 57 ani si 6 luni.