Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Contract cu Casa de pensii legea186/2016
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Contract cu Casa de pensii legea186/2016

Buna ziua,
Vreau sa completez contractul cu Casa Tertoriala de pensii potrivit legii 186/2016 dar nu stiu ce trebuie sa trec la articolul2 la venit asigurat intre:
- 2014- septembrie -decembrie
-2015- ianuarie- decembrie
-2016- ianuarie -octombrie.
De asemenea cum calculez valoarea cuantumului contributiilor de asigurari sociale datorate.
Va multumesc
Contractul se incheie intre cele doua parti, asigurat si casa.
Casa stie ce cuatum trebuie sa platiti.