Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Calcul impozit cladiri anexe
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Calcul impozit cladiri anexe

Buna ziua,
detin in proprietate o casa cu anexe gospodaresti ( grajd, sura si cotete pt animale) pe parcursul anului m-am racordat la apa si canal,am inteles ca incepand cu anul viitor cladirea o sa fie incadrata la cladiri cu instalatii, intrebarea mea este daca si anexele gospodaresti vor fi incadrate la cladiri cu instalatii tinand cont ca acestea sunt racordate la electricitate, apa, canal dar nu si incalzire.
va multumesc!
Nu, numai clădirile care indeplinesc cele 4 condiții(instalații de apă, canalizare, electrice și încălzire) cumulativ.