Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare grupa II de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare grupa II de munca

Buna ziua
Sotul meu este nascut in luna iunie 1957 si are o vechime in campul muncii de 41 de ani dintre care 23 de ani si 4 luni in grupa II de munca. Cand se poate pensiona? Va multumesc.
Limita de varsta la 60 de ani.