Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cod caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cod caen

daca am cod caen 4719 pot sa vand tigari?dar bauturi alcoolice,cafea,sucuri,dulciuri,snacks-uri?daca nu, ce trebuie sa fac ca sa pot?
caen 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare. Pentru tigari tutun, etc trebuie sa stabiliti exact codurile caen iar apoi sa faceti o hotarare AGA precum si un act constitutiv actualizat prin care extindeti obiectul de activitate si la celelalte activitati. Aceste documente le depuneti la Registrul Comertului

Cu stima
av. Gheorghe Alexandru
Avocat Alexandru Gheorghe, Avocat