Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 intreprindere familiala
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

intreprindere familiala

comert cu marfuri alimentare si nealimentare dar si cafe bar.
ce cod (uri) ar fi ?
4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun,
4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
5630 Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
multumesc!