avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... decontare investigatie medicala in Germania
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

decontare investigatie medicala in Germania

Buna ziua,
Sunt asigurat avand calitatea de salariat si doresc sa stiu daca investigatiile la o clinica de alergologie din Germania pot fi suportate de CAS DOLJ si care ar fi procedura
Mentionez ca am efectuat mai multe teste de laborator in tara si nu a fost depistat motivul alergiei

Alte discuții în legătură

Pensie intretinere si cheltuieli medicale ioanam20 ioanam20 Buna ziua Sunt divortata. Am o fetita de 11 ani care are probleme de sanatate. In Romania , i s a pus un diagnostic la un spital, la altul i s a infirmat. Am ... (vezi toată discuția)
Testare drugtest, fals pozitiv, ce se poate face? GreatC GreatC Bună ziua, Vă scriu în legătură cu o situație foarte nasoală din punctul meu de vedere, ieri 22/01/2023 am fost oprit de un echipaj de la poliția ... (vezi toată discuția)
Societate cu doua nume Ramona_2012 Ramona_2012 Buna ziua, detin o societate cu domeniul de activitate electric. As dori sa stiu daca acestei societati pot sa-i adaug ca si un alt COD caen 8690 care sa fie ... (vezi toată discuția)