Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea Loi Macron
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea Loi Macron

Buna . Oare ce hartie are nevoie soferul la el sa completeze sau de unde iau acel formular care este necesar de completat pe perioada cat este pe teritoriul Frantei
. Si fluturasul de salariu ce trebuie trecut pe el sa nu am probleme . Multumesc
Pt un raspuns va trebui sa va adresati unui avocat francez,chiar daca acolo consultatiile costa si nu prea se gasesc raspunsuri pe forumuri.Atat dvs cat si alti useri tb sa intelegeti ca un avocat roman,care profeseaza in Romania nu are cum sa cunoasca legislatia tuturor tarilor din UE.Succes.
Multumesc am contactat o firma ce am gasit pe internet sper sa ne ajute.