Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare SRL- D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare SRL- D

Vreau sa deschid un Srl-D cu activitatea de plasare forta de munca. E compatibila aceasta activitate cu srl d?
Ce coduri CAEN pot folosi? E neaparata nevoie sa fac o agentie de recrutare?Sau exista si alta oportunitate legislativa ?Multumesc anticipat!
Buna ziua,

Codurile CAEN pe care le puteti folosi la infiintarea unui SRL-D sunt: 7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă, 7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare, a personalului, 7830 Alte servicii de furnizare a forţei de muncă.