Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbru de mediu 2013-2014
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbru de mediu 2013-2014

Buna ziua.
Am inmatriculat o masina in Ianuarie 2014, platind timbrul de mediu de atunci.
Imi puteti spune daca pentru varianta de timbru de mediu platita de mine in Ianuarie 2014 se dau banii inapoi, sau daca s-a castigat vreun caz in instanta?
Multumesc.
Da, sunt admise actiunile!
Multumesc. E nevoie sa actionez in instanta, sau trebuie doar cerere cu toate documetele la finante?
trebuie sa actionati in instanta. Aveti grija la indeplinirea procedurii prealabile obligatorii