Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Firma noua
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Firma noua

Buna seara. Sunt o mama singura. Intentionez sa mi deschid o firma noua. Unica. N am mai avut pana acum. Exista vreo subventie sau ajutor de la stat ptr mamele singure la inceput de drum? Multumesc!
pentru mame nu, dar exista pentru debutanti. daca infiintati un srl-d nu platiti nicio taxa la registrul comertului.
Va multumesc!