Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie handicap
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie handicap

daca bunica mea a fost diagnosticata cu grad de handicap accentuat cod boala G30, cod C5, ar putea beneficia de o intemnizatie de insotitor?
handicapul accentuat nu beneficiaza de insotitori, doar pers. cu handicap grav.