Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infintare SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infintare SRL-D

Buna ziua,

Doresc sa imi infintez un srl, cat mai repede si cu costuri cat mai mici. Intrebarea mea este daca pot lucra pe el in mod obisnuit sau sunt obligat sa acceses fonduri,
Nu sunteti obligata sa accesati fonduri
Buna ziua,
Cel mai ieftin o puteti face daca mergeti personal la Registrl Comertului si alergati dupa toate actele necesare
Cel mai repede daca angajati un avocat care sa va faca toata treaba.
de dumneavoastra depinde.
NU, nu este obligatoriu sa accesati niciun fond.