Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... registru privat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

registru privat

buna ziua
in afara de versiunea 6.0.6 mai trebuie si altceva instalat?
mai exact ce modificari au survenit cu acest update al revisalului?
am reinstalat si am citit pe site-ul inspectiei muncii dar sincer nu am inteles ce campuri au modificat....ca de transmis , se transmite ca si pana acum pe reges:incheieri contracte, incetari, modificari ...
modificarea este ca si cei din regimul bugetar vor avea si ei un registru public

multumesc
Asa cum se mentioneaza pe portalul Inspectiei Muncii , versiunea aplicației Revisal 6.0.6 cuprinde o serie de elemente noi, după cum urmează: completarea nomenclatorului temeiului de suspendare, actualizarea informațiilor disponibile în manualul de utilizare și adăugarea unor validări noi pentru zonele de salariați, mutare contracte, suspendare contracte și detașare contracte.
multumesc