Forum Discuţii juridice Executare silită Contract de garantie
Discuție deschisă în Executare silită

Contract de garantie

As dori sa stiu daca am semnat un contract de garantie imobiliara(casa), executarea silita se poate face si asupra bunurilor aflate in proprietatea mea (cum sunt terenurile) sau doar la imobil?
~ Conținut șters la cerere ~
interventie moderator
Va rog, nu mai deschideti subiecte noi pentru aceeasi problema, multumesc.
gi-jane2, moderator