Forum Discuţii juridice Executare silită ce trebuie sa fac
Discuție deschisă în Executare silită

ce trebuie sa fac

Buna ziua,

Am calitatea de contestator intr-un dosar cu o firma de recuperare.Am primit o citatie prin care mi se solicita: ".........., precum si cu un exemplar inscris depus de catre intimat si cu mentiunea de a-si preciza pozitia si sa faca dovada interesului legitim in formularea actiunii fata de angajamentul de plata semnat la bej ..."
Va rog sa-mi spuneti ce am de facut. Multumesc
Nu va poate da nimeni un sfat fara a studia in prealabil inscrisurile din dosar.