Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Acte Necesare Amenajare Camping
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Acte Necesare Amenajare Camping

Buna seara, detin niste teren in orasul Rasnov, Jud. Brasov pe care vreau sa amenajez un camping. Tin sa precizez ca toaletele si toate anexele din camping nu o sa fie cu fundatie de beton ( containere si cabanute de lemn fara fundatie ). Campingul se va baza pe camparea rulotelor si a corturilor. Daca terenul este extravilan se poate amenaja un camping de genul, trebuie neaaparat teren intravilan?
Multumesc!
cretzu194 a scris:

Buna seara, detin niste teren in orasul Rasnov, Jud. Brasov pe care vreau sa amenajez un camping. Tin sa precizez ca toaletele si toate anexele din camping nu o sa fie cu fundatie de beton ( containere si cabanute de lemn fara fundatie ). Campingul se va baza pe camparea rulotelor si a corturilor. Daca terenul este extravilan se poate amenaja un camping de genul, trebuie neaaparat teren intravilan?
Multumesc!

Nu ma poate ajuta nimeni ?