Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Termenul de valabilitate al unui contract pentru ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Termenul de valabilitate al unui contract pentru vanzarea unui mijloc de transport

Buna ziua, am o masina pe care am vandut-o in anul 2014, nu am dus contractul de vanzare cumparare la directia fiscala, si azi am fost sa depun contractul si mi-au spus ca nu mai este valabil .
Buna ziua!

Incepand din acesta vara s-a introdus un formulat tip de instrainare a unui autovehicul care se gaseste la financiar sau se poate descarca de pe net.
dar contractul acela pe care il aveam nu mai este valabil?