Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cartea de muncă si adeverintele
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cartea de muncă si adeverintele

Dacă în cartea de muncă scrie perioada în care am lucrat într-o anumită grupă de încadrare, mai este nevoie de adeverințe?
Nu mai este nevoie de adeverinta , daca perioada lucrata in grupele de munca este mentionata in carnetul de munca.