avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1077 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare promoteri 2016
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare promoteri 2016

Detin o firma si vreau sa gasesc o modalitate legala prin care sa angajez promoteri.Acestia vor fi platiti doar daca realizeaza venituri.Cum ar fi cel mai bine legal sa fac angajarea lor pentru a plati cat mai putine taxe la stat.

Alte discuții în legătură

Servicii online pentru o firma din statele unite. Florinelu89 Florinelu89 Vreau sa prestez servicii online pentru o firma din Statele Unite. Venitul net ar fii undeva la 15.000 Dolari anual, cheltuieli limitate fiind online. Ce forma ... (vezi toată discuția)
Firma lucrari vs consultanta usser123 usser123 In ce baza legala functioneaza aceste firme care furnizeaza lucrari de licenta, atata timp cat nu este legal, pe ei nu ii verifica nimeni?! Si inca ceva, ... (vezi toată discuția)
Comanda de pe ebay anglia mp36 mp36 Bună seara! Am și eu o problemă și vreau să vă cer ajutorul. Zilele trecute am comandat niște produse cosmetice de pe ebay Anglia. Majoritatea sunt ... (vezi toată discuția)