avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cand este posibila compensarea directa la rca?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cand este posibila compensarea directa la rca?

cand este posibila compensarea directa la rca?,noua lege rca s-a publicat in monitorul oficial in 19 septembrie 2016 si azi 23 12 2016 inca nu este posibila compensarea directa.cum e posibil?

Alte discuții în legătură

Prezentare la politie dupa ce am facut constatare amiabila cu 8 zile in urma Emilc79 Emilc79 Buna seara. Va rog sa ma lamuriti daca se mai poate merge la politie sa declare accidentul la 8 zile dupa ce am completat formularul de constatare amiabila. ... (vezi toată discuția)
Dauna rca la societate de asigurari aflata in insolventa mircea7 mircea7 Am fost accedentat de catre o persoana care are RCA la o firma de asigurari aflata in insolventa de ceva vreme si, recent, au aparut in presa stiri despre ... (vezi toată discuția)
Cresa si locul de munca alexandrasmih alexandrasmih Buna ziua, Baietelul meu va merge la o cresa de stat la 1 an si 6 luni. Atunci cand va implini 1 an si 10 luni, ma voi intoarce si eu la serviciu. In aceste ... (vezi toată discuția)